روز چیپس سیب زمینی

اولین دستورالعمل شناخته شده برای چیزی شبیه به چیپس سیب زمینی امروزی در کتاب ویلیام کیچینر به نام اوراکل آشپز منتشر شده در سال ۱۸۱۷ است که در بریتانیا و ایالات متحده پرفروش بود.

بر اساس برخی از افسانه‌ها و روایات، در سال ۱۸۵۳ جرج کرام،آشپز رستورانی در ساراتوگا برای جلب رضایت مشتری رستورانش آقای کوریلیوس وندربیلت که میلی به خوردن سیب زمینی ضخیم نداشت،تصمیم گرفت که سیب زمینی را به نازک‌ترین شکل ممکن برش بزند و با نمک زیاد سرخ کند؛ غافل از این که حاصل کارش به یک شاهکار تبدیل می‌شود. اگرچه کرام اختراع خود را به ثبت نرساند، اما این اختراع به عنوان یکی از مبتکرانه‌ترین خوراکی‌ها برای حرکت در صنعت غذا شناخته شد و اکنون یکی از محبوب ترین اسنک های سراسر جهان است.

کتاب «سررسید محتوا ۱۴۰۲» به شما کمک می‌کند تا با اصول برنامه‌یزی سالانه برای تولید محتوا آشنا شوید و از محتواهای مناسبی برای افزایش فروش و تقویت ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. جهت مشاهده فایل چکیده کتاب اینجا را کلیک کنید.

شما می‌توانید این کتاب را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱  تماس بگیرید.

کتاب سررسید محتوا 1402-تاچارا

سایر مناسبت‌ های امروز

مناسبت‌ های دیروز

مناسبت‌ های فردا

سایر مناسبت‌ های اسفند ماه

کل مناسبت های سال (بیش از ۱۳۰۰ مناسبت – تقویم محتوا ۱۴۰۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *