روز نینجا

جاسوسی، ترور، نفوذ، جنگ چریکی و خرابکاری: اینها برخی از مهارت هایی هستند که در نینجا بودن ذاتی هستند. نینجاهای اصلی جنگجویان استان ایگا ژاپن در دوره سنگوکو بودند.آن ها اصولا مردم روستایی بودند که سلاح و آموزش خاصی نداشتند و اصولا میبایست تنها به توانایی های خود تکیه میکردند. شاید به همین دلیل است که بسیاری از سلاح‌های نینجا از ریشه‌های کشاورزی مانند کونای و داس گرفته شده‌اند. لباس سیاه “سنتی” نینجا نیز در واقع در نتیجه نحوه نمایش نینجاها در تئاتر به وجود آمد. آنها که مردم عادی استان خود بودند، برای طبقه حاکم نامرئی بودند. آنها را نمی‌توان از روی لباس یا اسلحه، بنر یا ملیتشان شناسایی کرد، آنها به سادگی مردم عادی کشورشان بودند و بنابراین اساساً نامرئی بودند.

 

کتاب «سررسید محتوا ۱۴۰۲» به شما کمک می‌کند تا با اصول برنامه‌یزی سالانه برای تولید محتوا آشنا شوید و از محتواهای مناسبی برای افزایش فروش و تقویت ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. جهت مشاهده فایل چکیده کتاب اینجا را کلیک کنید.

شما می‌توانید این کتاب را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱  تماس بگیرید.

سایر مناسبت‌ های امروز

مناسبت‌ های دیروز

مناسبت‌ های فردا

سایر مناسبت‌ های آذر ماه

کل مناسبت های سال (بیش از ۱۳۰۰ مناسبت – تقویم محتوا ۱۴۰۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *