روز ماریو

افرادی که در دهه ۱۹۸۰ یا ۱۹۹۰ بزرگ شده اند، مطمئناً می دانند که ماریو و برادرش لوئیجی چه کسانی هستند! ماریو و برادر دوقلوی کوچکترش مشهورترین شخصیت‌های هر یک از بازی‌های نینتندو هستند. اولین بازی ماریو Donkey Kong بود که توسط نینتندو در سال ۱۹۸۱ منتشر شد. طراحی این شخصیت انیمیشنی توسط طراح بازی های ویدیویی ژاپنی تحسین شده شیگرو میاموتو انجام شد. بازی‌های ویدیویی Mario Bros بسیار موفق بودند، یک اقتباس سینمایی از این بازی، با عنوان “Mario Bros” در سال ۱۹۹۳ منتشر شد، که با شکست مواجه شد. اما این موضوع یکی از اولین تلاش‌ها برای بازسازی یک بازی ویدیویی به یک فیلم بود.
روز ماریو از ۱۰ مارس ۲۰۱۶ جشن گرفته میشود. دلیل انتخاب این روز آن است که این روز که به شکل Mar10 نوشته می‌شود، شبیه به نام ماریو است.

کتاب «سررسید محتوا ۱۴۰۲» به شما کمک می‌کند تا با اصول برنامه‌یزی سالانه برای تولید محتوا آشنا شوید و از محتواهای مناسبی برای افزایش فروش و تقویت ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. جهت مشاهده فایل چکیده کتاب اینجا را کلیک کنید.

شما می‌توانید این کتاب را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱  تماس بگیرید.

کتاب سررسید محتوا 1402-تاچارا

سایر مناسبت‌ های امروز

مناسبت‌ های دیروز

مناسبت‌ های فردا

سایر مناسبت‌ های اسفند ماه

کل مناسبت های سال (بیش از ۱۳۰۰ مناسبت – تقویم محتوا ۱۴۰۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *