روز طبیعی بودن

روز طبیعی بودن هر سال در ۱۳ فوریه، یک روز قبل از روز ولنتاین جشن گرفته می‌شود تا به شما یادآوری کند که خودتان را دوست داشته باشید بدون اینکه به دنبال تأیید دیگری باشید. این روز که روز جهانی عشق به خود نیز نامیده می شود، برای کاهش تاکید بر انطباق با انتظارات جامعه جشن گرفته می شود. از نظر فرهنگی، ما به دریافت محبت از دیگران اهمیت زیادی می دهیم و فراموش می کنیم که مهمترین رابطه ما با خودمان است. اگر خودمان را دوست نداشته باشیم، هیچ کس ما را لایق دوست داشتن نخواهد یافت. اگر به تحقیر خودمان ادامه دهیم، ممکن است در نهایت زندگی و روابط خود را خراب کنیم. جدای از روابط سمی، این امر می تواند منجر به سوء مصرف مواد، رفتار تحقیرآمیز با خود، اعتیاد به کار، احساس گناه شدید و عزت نفس پایین شود.

 

کتاب «سررسید محتوا ۱۴۰۲» به شما کمک می‌کند تا با اصول برنامه‌یزی سالانه برای تولید محتوا آشنا شوید و از محتواهای مناسبی برای افزایش فروش و تقویت ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. جهت مشاهده فایل چکیده کتاب اینجا را کلیک کنید.

شما می‌توانید این کتاب را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱  تماس بگیرید.

کتاب سررسید محتوا 1402-تاچارا

سایر مناسبت‌ های امروز

مناسبت‌ های دیروز

مناسبت‌ های فردا

سایر مناسبت‌ های بهمن ماه

کل مناسبت های سال (بیش از ۱۳۰۰ مناسبت – تقویم محتوا ۱۴۰۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *