روز روبرو شدن با ترس ها

فرهنگ لغت انگلیسی آکسفورد ترس را به عنوان “احساس ناخوشایند ناشی از تهدید خطر، درد یا آسیب” تعریف می کند. ترس یکی از احساساتی است که همه اقشار آن را تجربه می کنند، چه پیر باشند و چه جوان، فقیر یا ثروتمند، تحصیل کرده یا بی سواد.

واکنش ترس غیرارادی است، به این معنی که بدون فکر آگاهانه اتفاق می افتد. اما فقط به این دلیل که یک پاسخ خودکار است، به این معنی نیست که باید اجازه دهیم احساساتمان ما را کنترل کنند. ترس می‌تواند برای محافظت از ما در برابر خطر مفید باشد، اما وقتی اجازه می‌دهیم ترس ناتوان‌کننده شود، خود را محدود می‌کنیم و خود را از تجربه همه چیزهایی که دنیا برای ارائه دارد محروم می‌کنیم. حالا وقت آن است که در برابر این ترس‌ها بایستید و به شجاعت بله بگویید!

کتاب «سررسید محتوا ۱۴۰۲» به شما کمک می‌کند تا با اصول برنامه‌یزی سالانه برای تولید محتوا آشنا شوید و از محتواهای مناسبی برای افزایش فروش و تقویت ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. جهت مشاهده فایل چکیده کتاب اینجا را کلیک کنید.

شما می‌توانید این کتاب را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱  تماس بگیرید.

کتاب سررسید محتوا 1402-تاچارا

سایر مناسبت‌ های امروز

مناسبت‌ های دیروز

مناسبت‌ های فردا

سایر مناسبت‌ های مهر ماه

کل مناسبت های سال (بیش از ۱۳۰۰ مناسبت – تقویم محتوا ۱۴۰۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *