روز خواندن کتاب الکترونیکی

اولین جشن بزرگ روز خواندن کتاب الکترونیکی در سال ۲۰۱۴ و توسط یک توزیع کننده بزرگ کتاب الکترونیکی به نام  OverDrive برگزار شد. با اختراع کتاب الکترونیکی، به نقطه‌ای رسیده‌ایم که شگفتی خواندن برای هر کسی با رایانه یا دستگاه الکترونیکی قابل حمل در دسترس است. دیگر به خواندن کتاب‌هایی در قالب قدیمی با دو جلد و صدها صفحه مقید نیستیم، دیگر نباید هر سال صدها درخت بمیرند تا ادبیات را برای مردم از هر طبقه‌ای از زندگی به ارمغان بیاورند. کتاب‌های الکترونیکی به شما این امکان را می‌دهند که نویسندگان و داستان‌هایی را که دوست دارید به هر کجا با خود ببرید و در هر زمانی از آنها لذت ببرید. چه در ارتفاع ۳۰۰۰۰ فوتی در هوا باشید و چه روی مبل خود جمع شده باشید، می توانید کتابی عالی را در کنار خود جای دهید.

کتاب «سررسید محتوا ۱۴۰۲» به شما کمک می‌کند تا با اصول برنامه‌یزی سالانه برای تولید محتوا آشنا شوید و از محتواهای مناسبی برای افزایش فروش و تقویت ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. جهت مشاهده فایل چکیده کتاب اینجا را کلیک کنید.

شما می‌توانید این کتاب را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱  تماس بگیرید.

کتاب سررسید محتوا 1402-تاچارا

سایر مناسبت‌ های امروز

مناسبت‌ های دیروز

مناسبت‌ های فردا

سایر مناسبت‌ های شهریور ماه

کل مناسبت های سال (بیش از ۱۳۰۰ مناسبت – تقویم محتوا ۱۴۰۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *