روز جهانی پنبه

روز جهانی پنبه برای اولین بار در ۷ اکتبر ۲۰۱۹ و به دنبال ابتکار چهار کشور صاحب امتیاز پنبه یعنی بنین، بورکینافاسو، چاد و مالی آغاز شد. این رویداد توسط دبیرخانه سازمان تجارت جهانی (W.T.O.) با کمک دبیرخانه های سازمان خواربار و کشاورزی ملل متحد (F.A.O.)، کنفرانس تجارت و توسعه سازمان ملل متحد (U.N.C.T.A.D.)، کمیته مشاوره بین المللی پنبه (I.C.A.C) و مرکز تجارت بین المللی (I.T.C.). برگزار شد . این روز فرصتی است برای به اشتراک گذاشتن دانش و نمایش فعالیت ها و محصولات مرتبط با پنبه.

پنبه در حالی که ۲٫۱ درصد از زمین های قابل کشت جهان را اشغال می کند، ۲۷ درصد از نیازهای نساجی جهان را تامین می کند و تقریباً هیچ چیز از محصول هدر نمی رود. در خوراک دام، لوازم آرایشی، روغن های خوراکی، سوخت، منسوجات و موارد دیگر استفاده می شود و برای بیش از ۱۰۰ میلیون خانواده در ۷۵ کشور در پنج قاره مفید است.

کتاب «سررسید محتوا ۱۴۰۲» به شما کمک می‌کند تا با اصول برنامه‌یزی سالانه برای تولید محتوا آشنا شوید و از محتواهای مناسبی برای افزایش فروش و تقویت ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. جهت مشاهده فایل چکیده کتاب اینجا را کلیک کنید.

شما می‌توانید این کتاب را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱  تماس بگیرید.

کتاب سررسید محتوا 1402-تاچارا

سایر مناسبت‌ های امروز

مناسبت‌ های دیروز

مناسبت‌ های فردا

سایر مناسبت‌ های مهر ماه

کل مناسبت های سال (بیش از ۱۳۰۰ مناسبت – تقویم محتوا ۱۴۰۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *