روز جهانی پایان دادن به مصونیت از مجازات برای جنایات علیه خبرنگاران

در ۲۳ نوامبر ۲۰۱۱، روز جهانی پایان دادن به مصونیت از مجازات برای جنایات علیه روزنامه نگاران توسط تبادل بین المللی آزادی بیان (IFEX: یک شبکه جهانی از گروه های جامعه مدنی که به دفاع و ترویج حق آزادی بیان و حقوق بیان اختصاص دارد) تأسیس شد. این روز یاد خبرنگارانی را که در سال ۲۰۰۹ در کشتار «آمپاتوان» که جنایاتی علیه روزنامه‌نگاران (خونین‌ترین حمله به روزنامه‌نگاران در تاریخ معاصر) بود و در آن ۵۷ نفر از جمله ۳۲ روزنامه‌نگار و کارمند رسانه‌ها کشته شدند، را گرامی داشت. در دسامبر ۲۰۱۳، به دنبال لابی گسترده توسط اعضای IFEX و دیگر حامیان جامعه مدنی برای آزادی بیان، در هفتادمین نشست عمومی، مجمع عمومی سازمان ملل متحد “قطعنامه ۶۸/۱۶۳” را تصویب کرد که ۲ نوامبر را به عنوان روز جهانی پایان دادن به مصونیت از مجازات برای جنایات علیه روزنامه نگاران تعیین کرد.

کتاب «سررسید محتوا ۱۴۰۲» به شما کمک می‌کند تا با اصول برنامه‌یزی سالانه برای تولید محتوا آشنا شوید و از محتواهای مناسبی برای افزایش فروش و تقویت ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. جهت مشاهده فایل چکیده کتاب اینجا را کلیک کنید.

شما می‌توانید این کتاب را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱  تماس بگیرید.

کتاب سررسید محتوا 1402-تاچارا

سایر مناسبت‌ های امروز

مناسبت‌ های دیروز

مناسبت‌ های فردا

سایر مناسبت‌ های آبان ماه

کل مناسبت های سال (بیش از ۱۳۰۰ مناسبت – تقویم محتوا ۱۴۰۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *