روز جهانی هواپیمایی کشوری (غیرنظامی)

پرواز دنیا را به مکانی بسیار کوچکتر تبدیل کرده است و تأثیر زیادی بر زندگی ما داشته است. در ۷ دسامبر، روز جهانی هواپیمایی کشوری را جشن می گیریم تا تأثیر صنعت پرواز بر زندگی مدرن را تصدیق کنیم.

اولین روز جهانی هوانوردی کشوری در سال ۱۹۹۴ به عنوان بخشی از پنجاهمین سالگرد ایکائو (سازمان بین المللی هوانوردی غیرنظامی – ICAO) برگزار شد و در سال ۱۹۹۶ مجمع عمومی سازمان ملل متحد رسماً ۷ دسامبر را به عنوان روز جهانی هوانوردی غیرنظامی به رسمیت شناخت. آنها موافقت کردند که تلاش کنند و از این روز برای تقویت اهمیت هوانوردی غیرنظامی برای توسعه اجتماعی و اقتصادی استفاده کنند و نقش منحصر به فرد سازمان بین المللی هوانوردی غیرنظامی را در کمک به کشورها برای همکاری و زنده کردن یک شبکه ترانزیت واقعاً جهانی به رسمیت بشناسند.

 

کتاب «سررسید محتوا ۱۴۰۲» به شما کمک می‌کند تا با اصول برنامه‌یزی سالانه برای تولید محتوا آشنا شوید و از محتواهای مناسبی برای افزایش فروش و تقویت ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. جهت مشاهده فایل چکیده کتاب اینجا را کلیک کنید.

شما می‌توانید این کتاب را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱  تماس بگیرید.

سایر مناسبت‌ های امروز

مناسبت‌ های دیروز

مناسبت‌ های فردا

سایر مناسبت‌ های آذر ماه

کل مناسبت های سال (بیش از ۱۳۰۰ مناسبت – تقویم محتوا ۱۴۰۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *