روز جهانی عدالت بین المللی

روز جهانی عدالت بین‌المللی، همچنین به عنوان روز بین‌المللی عدالت کیفری یا روز بین‌المللی عدالت یاد می‌شود، یک روز جهانی است که در ۱۷ جولای در سراسر جهان به عنوان بخشی از تلاش برای به رسمیت شناختن سیستم نوظهور عدالت کیفری بین‌المللی برگزار می‌شود. در هفدهم جولای ۱۹۹۸ اساسنامه دیوان کیفری بین المللی در شهر رم، کشور ایتالیا، به تأیید نمایندگان یکصد و بیست دولت رسید. این دیوان نهادی است مستقل که به هیچ دولت و تشکیلاتی وابسته نیست و مقر آن در کشور هلند و شهر لاهه است. روز جهانی عدالت بین المللی به منظور تمرکز و افزایش آگاهی در مورد جنایات علیه بشریت، به دست آوردن عدالت برای قربانیان جنایات جنگی و نسل کشی، مبارزه با معافیت از مجازات، و جستجوی رفتار عادلانه برای همه است.

 

کتاب «سررسید محتوا ۱۴۰۲» به شما کمک می‌کند تا با اصول برنامه‌یزی سالانه برای تولید محتوا آشنا شوید و از محتواهای مناسبی برای افزایش فروش و تقویت ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. جهت مشاهده فایل چکیده کتاب اینجا را کلیک کنید.

شما می‌توانید این کتاب را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱  تماس بگیرید.

سایر مناسبت‌ های امروز

مناسبت‌ های دیروز

مناسبت‌ های فردا

سایر مناسبت‌ های تیر ماه

کل مناسبت های سال (بیش از ۱۳۰۰ مناسبت – تقویم محتوا ۱۴۰۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *