روز جهانی زنان روستایی

در سال ۱۹۹۵، در خلال چهارمین کنفرانس جهانی زنان در پکن، چین، ایده توانمندسازی و تکریم زنان مطرح شد. از آنجایی که ۱۶ اکتبر به عنوان روز جهانی غذا جشن گرفته شد، پیشنهاد شد که ۱۵ اکتبر به عنوان روز جهانی زنان روستایی جشن گرفته شود تا از سهم زنان روستایی در کشاورزی، تولید مواد غذایی و ایمنی مواد غذایی قدردانی شود. در ۱۸ دسامبر ۲۰۰۷، در جریان مجمع عمومی سازمان ملل متحد، در قطعنامه ۶۲/۱۳۶ اعلام شد که ۱۵ اکتبر هر سال به عنوان روز جهانی زنان روستایی در سراسر جهان جشن گرفته می شود. از آن زمان، روز جهانی زنان روستایی در بسیاری از کشورها گرامی داشته می شود و از قدرت و دستاوردهای این زنان در پایداری خانوارهای روستایی و رفاه عمومی جامعه، علیرغم مبارزات و کلیشه ها، تجلیل می کند.

کتاب «سررسید محتوا ۱۴۰۲» به شما کمک می‌کند تا با اصول برنامه‌یزی سالانه برای تولید محتوا آشنا شوید و از محتواهای مناسبی برای افزایش فروش و تقویت ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. جهت مشاهده فایل چکیده کتاب اینجا را کلیک کنید.

شما می‌توانید این کتاب را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱  تماس بگیرید.

کتاب سررسید محتوا 1402-تاچارا

سایر مناسبت‌ های امروز

مناسبت‌ های دیروز

مناسبت‌ های فردا

سایر مناسبت‌ های مهر ماه

کل مناسبت های سال (بیش از ۱۳۰۰ مناسبت – تقویم محتوا ۱۴۰۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *