روز جهانی داوطلب

روز جهانی داوطلب برای توسعه اقتصادی و اجتماعی (۵ دسامبر)، که بیشتر به عنوان روز بین‌المللی داوطلب (IVD- International Volunteer Day) شناخته می‌شود، یک جشن بین‌المللی است که توسط مجمع عمومی سازمان ملل در سال ۱۹۸۵ تعیین شده است. این روز فرصتی را برای سازمان‌های مشارکت‌کننده و داوطلبان فردی فراهم می‌کند تا فعالیت های داوطلبانه را ترویج کنند، دولت‌ها را برای حمایت از تلاش‌های داوطلبانه تشویق کنند و مشارکت‌های داوطلبانه را در دستیابی به اهداف توسعه پایدار (SDGs) در سطوح محلی، ملی و بین‌المللی به رسمیت بشناسند. روز جهانی داوطلب توسط برنامه داوطلبان سازمان ملل متحد (UNV) مشخص شده و حمایت می شود. UNV هر سال کمپینی را برای ترویج IVD هماهنگ می کند.

 

کتاب «سررسید محتوا ۱۴۰۲» به شما کمک می‌کند تا با اصول برنامه‌یزی سالانه برای تولید محتوا آشنا شوید و از محتواهای مناسبی برای افزایش فروش و تقویت ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. جهت مشاهده فایل چکیده کتاب اینجا را کلیک کنید.

شما می‌توانید این کتاب را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱  تماس بگیرید.

سایر مناسبت‌ های امروز

مناسبت‌ های دیروز

مناسبت‌ های فردا

سایر مناسبت‌ های آذر ماه

کل مناسبت های سال (بیش از ۱۳۰۰ مناسبت – تقویم محتوا ۱۴۰۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *