روز جهانی خواب

اگرچه همه افراد خواب را تجربه می کنند، اما هر فرد برداشت متفاوتی از اتفاقی که هنگام خواب می افتد دارد. به گفته برخی از متخصصان، خواب یک حالت کما موقت است که به بدن اجازه می دهد هم هوشیار و هم ناخودآگاه باشد. انجمن جهانی خواب که در سال ۲۰۰۸ تشکیل شد، روز جهانی خواب را با همکاری انجمن جهانی پزشکی خواب (W.A.S.M.) معرفی کرد. این روز عموما در سومین جمعه ماه مارس جشن گرفته میشود که هدف آن بر گسترش آگاهی در مورد نیاز به خواب کافی برای سالم ماندن و اثرات اجتماعی که محرومیت از خواب می تواند بر زندگی روزمره داشته باشد تمرکز دارد. مشکلات خواب از خفیف تا شدید، یک مشکل مدرن است که اگر تحت کنترل قرار نگیرد، میتواند این توانایی را داشته باشد که کل زندگی فرد را خراب کند.

کتاب «سررسید محتوا ۱۴۰۲» به شما کمک می‌کند تا با اصول برنامه‌یزی سالانه برای تولید محتوا آشنا شوید و از محتواهای مناسبی برای افزایش فروش و تقویت ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. جهت مشاهده فایل چکیده کتاب اینجا را کلیک کنید.

شما می‌توانید این کتاب را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱  تماس بگیرید.

کتاب سررسید محتوا 1402-تاچارا

سایر مناسبت‌ های امروز

مناسبت‌ های دیروز

مناسبت‌ های فردا

سایر مناسبت‌ های اسفند ماه

کل مناسبت های سال (بیش از ۱۳۰۰ مناسبت – تقویم محتوا ۱۴۰۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *