روز جهانی توالت

جک سیم، نیکوکار سنگاپوری، سازمان جهانی توالت را در ۱۹ نوامبر ۲۰۰۱ تأسیس کرد و متعاقباً روز جهانی توالت را اعلام کرد. در سال ۲۰۱۳، تلاش مشترک بین دولت سنگاپور و سازمان جهانی توالت منجر به اولین قطعنامه سازمان ملل متحد سنگاپور به نام “بهداشت برای همه” شد. این قطعنامه خواستار اقدام جمعی برای پایان دادن به بحران های بهداشتی جهانی شد. در نتیجه روز جهانی توالت به عنوان روز رسمی سازمان ملل اعلام شد و این قطعنامه توسط ۱۲۲ کشور در شصت و هفتمین نشست مجمع عمومی سازمان ملل متحد در نیویورک تصویب شد. روز جهانی توالت به منظور گسترش و افزایش آگاهی عمومی از سیستم های بهداشتی گسترده تر مانند تصفیه فاضلاب، مدیریت آب طوفان و شستن دست ها ساخته شده است.

کتاب «سررسید محتوا ۱۴۰۲» به شما کمک می‌کند تا با اصول برنامه‌یزی سالانه برای تولید محتوا آشنا شوید و از محتواهای مناسبی برای افزایش فروش و تقویت ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. جهت مشاهده فایل چکیده کتاب اینجا را کلیک کنید.

شما می‌توانید این کتاب را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱  تماس بگیرید.

کتاب سررسید محتوا 1402-تاچارا

سایر مناسبت‌ های امروز

مناسبت‌ های دیروز

مناسبت‌ های فردا

سایر مناسبت‌ های آبان ماه

کل مناسبت های سال (بیش از ۱۳۰۰ مناسبت – تقویم محتوا ۱۴۰۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *