روز جهانی ارتباطات صلح آمیز

روز جهانی ارتباطات صلح آمیز هر سال در سراسر جهان در ۷ اکتبر برگزار می شود. این روز توسط روبن ام وست در سال ۲۰۱۹ تأسیس شد. این روز برای افزایش آگاهی از قدرت ارتباط صلح آمیز ایجاد شد. این رویدادها قصد دارند ارتباطات مسالمت آمیز را به عنوان هنجار خانواده ها و جوامع و همچنین دولت ها و نهادهای بین المللی ترویج دهند. روز جهانی ارتباطات مسالمت‌آمیز باید با برقراری ارتباط به شیوه‌ای برگزار شود که بر همکاری، همکاری و صلح متمرکز شود و در عین حال به مسائل پیچیده درگیری، قضاوت و ارعاب رسیدگی شود. هدف این روز تشویق افراد و دولت ها برای حل مناقشه بدون توسل به هر نوع تجاوز است. با گفتگوهای مسالمت آمیز و ذهنی باز، تقریباً هر درگیری می تواند به پایان برسد.

کتاب «سررسید محتوا ۱۴۰۲» به شما کمک می‌کند تا با اصول برنامه‌یزی سالانه برای تولید محتوا آشنا شوید و از محتواهای مناسبی برای افزایش فروش و تقویت ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. جهت مشاهده فایل چکیده کتاب اینجا را کلیک کنید.

شما می‌توانید این کتاب را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱  تماس بگیرید.

کتاب سررسید محتوا 1402-تاچارا

سایر مناسبت‌ های امروز

مناسبت‌ های دیروز

مناسبت‌ های فردا

سایر مناسبت‌ های مهر ماه

کل مناسبت های سال (بیش از ۱۳۰۰ مناسبت – تقویم محتوا ۱۴۰۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *