روز جهانی آمادگی برای همه گیری

در اواخر سال ۲۰۱۹، شیوع ویروس کرونا در چین آغاز شد. با افزایش نرخ عفونت و افزایش شمارش اجساد، مناطق زیادی از شهر مهر و موم شدند. با این حال، حتی با وجود انتشار اخبار این ویروس در سراسر جهان، مقامات نتوانستند این بیماری را مهار کنند. در عرض چند ماه، موارد COVID-19 در سراسر جهان ظاهر شد و تعداد قربانیان افزایش یافت. با این حال، پس از ماه‌ها مطالعه درباره همه‌گیری، چندین متخصص بهداشت معتقدند که اگر جهان آماده می‌شد، کووید-۱۹ مهار می‌شد. با در نظر گرفتن این موضوع، اولین روز جهانی آمادگی برای همه‌گیری در تاریخ ۲۷ دسامبر ۲۰۲۰ برگزار شد. این روز توسط مجمع عمومی سازمان ملل متحد برای حمایت از اهمیت پیشگیری، آمادگی و مشارکت در برابر همه‌گیری‌ها نامگذاری شد.

 

کتاب «سررسید محتوا ۱۴۰۲» به شما کمک می‌کند تا با اصول برنامه‌یزی سالانه برای تولید محتوا آشنا شوید و از محتواهای مناسبی برای افزایش فروش و تقویت ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. جهت مشاهده فایل چکیده کتاب اینجا را کلیک کنید.

شما می‌توانید این کتاب را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱  تماس بگیرید.

سایر مناسبت‌ های امروز

مناسبت‌ های دیروز

مناسبت‌ های فردا

سایر مناسبت‌ های دی ماه

کل مناسبت های سال (بیش از ۱۳۰۰ مناسبت – تقویم محتوا ۱۴۰۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *