روز جهانی تایپ

اولین ماشین‌های تحریر تجاری در سال ۱۸۷۴ معرفی شدند اما تا اواسط دهه ۱۸۸۰ به طور گسترده در ادارات مورد استفاده قرار نگرفتند. به دنبال این اختراع، تایپ کردن به عنوان یک هنر و مهارت ضروری در دنیایی در حال تغییر به شدت مورد توجه بسیاری از تاجران، مشاغل و ناشران قرار گرفت. میلیون‌ها شغل در سراسر جهان ایجاد کرد و به نسل‌ها آموخت که چگونه تایپ کنند، اسناد مکتوب مختصر و آموزنده را کنار هم بگذارند، و یک شیوه کاملاً جدید از ارتباط نوشتاری را تقویت کرد.

روز جهانی تایپ، که به احترام شکل مکتوب ارتباطی که سرعت، دقت و کارایی را تضمین می کند، در مالزی تأسیس شد و امروز در سراسر جهان جشن گرفته می شود. مسابقه تایپ سرعت مالزی، که در سال ۲۰۱۱ برگزار شد، اولین رویدادی بود که روز تایپ را به عنوان یک مکمل ضروری برای تقویم‌های سراسر جهان تثبیت کرد.

 

کتاب «سررسید محتوا ۱۴۰۲» به شما کمک می‌کند تا با اصول برنامه‌یزی سالانه برای تولید محتوا آشنا شوید و از محتواهای مناسبی برای افزایش فروش و تقویت ارتباط با مخاطبان خود استفاده کنید. جهت مشاهده فایل چکیده کتاب اینجا را کلیک کنید.

شما می‌توانید این کتاب را با ۴۰ درصد تخفیف تهیه کنید؛ برای کسب اطلاعات بیشتر و دریافت کتاب می‌توانید با شماره ۰۹۲۱۹۵۶۳۷۱۱  تماس بگیرید.

سایر مناسبت‌ های امروز

مناسبت‌ های دیروز

مناسبت‌ های فردا

سایر مناسبت‌ های دی ماه

کل مناسبت های سال (بیش از ۱۳۰۰ مناسبت – تقویم محتوا ۱۴۰۲)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *